pl-PLes-ES
Language
niedziela, 3 lipca 2022

Aktualności

Opublikowano: 2242

Wraca Szkoła Polska dla najmłodszych

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego informujemy, że nasze Stowarzyszenie wznawia działalność szkółki dla najmłodszych. Pierwsze zajecia odbędą się w Centro Educación Inflantil Higo Pico II w Candelarii , w dniu 29 wrzesn … W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego informujemy, że nasze Stowarzyszenie wznawia działalność szkółki dla najmłodszych. Pierwsze zajecia odbędą się w Centro Educación Inflantil Higo Pico II w Candelarii, w dniu 29 wrzesnia br. o godzinie 11.00.
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 27 września na nasz mail: info@arkacanarias.org
Serdecznie zapraszamy!
Drukuj

Poprzedni artykuł Program Festiwalu Filmów Polskich
Następny artykuł Msze Święte w języku polskim
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 by ARKA
Back To Top