niedziela, 7 września 2014

Ayuntamiento Adeje zaprasza do udziału w projekcie ADEJE RAZEM 10.Adeje łączy ludzi 120 narodowości, dzielimy wspólnie emocje i tradycje. Wymieniamy języki i odkrywamy, że istnieje wiele sposobów, aby wspólnie działać.

Adeje Razem 10 to wspólne działanie. Będziemy kontynuować codzienne wyzwania, aby zapewnić naszej gminie podtrzymanie szacunku, solidarności i zaangażowania w otwartym dialogu i trwaniu w jedności ponad wszystko. Aby osiągnąć ten cel, pracujemy razem i chcemy upewnić się, że wszyscy nasi mieszkańcy mają miejsca, w których mogą rozwijać się w poszanowaniu wolności.

Projekt Adeje Razem 10 wspiera motywacje, aby pozostać na właściwej drodze rozwoju. Chcielibyśmy, by wszyscy mieszkańcy Adeje dołączyli do projektu, aby upewnić się, że nasze społeczeństwo nadal rozwija się, ulepsza i że razem możemy budować przyszłość dla nowych pokoleń.

Tutaj znajdziesz wiele sposobów, aby dołączyć do nas i podjąć wyzwanie. Mamy nadzieję, że będziesz uczestniczyć w projektach i że dołączysz do nas, dzięki wielu planowanym działaniom dla naszych mieszkańców z dziedzin - sztuki, sportu, zwyczajów, wypowiadania się, zdrowia itp. Skupiamy się na wszystkim, co jest ważne dla ludzi i jest o ludziach, którzy mieszkają w naszym sąsiedztwie i w każdym zakątku Adeje.

Więcej informacji oraz szczegółowy program projektu na stronie www.adeje.es/convivencia.es

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz