niedziela, 14 marca 2010

Spotkanie Wielkanocne

Tradycyjnie organizujemy Spotkanie Wielkanocne w dniu 28 marca 2010, w niedzielę, o godzinie 19:00, w sali katechetycznej Kościoła w El Fraile (po polskiej Mszy Świętej o godzinie 18:00). Miło nam będzie spotkać się z Wami wszystkimi z okazji Świąt Wielkanocnych i tradycyjnie podzielić się świątecznym jajkiem.

Abyśmy mogli skosztować różnych specjałów, każdy z uczestników przygotuje któryś z tradycyjnych polskich wielkanocnych przysmaków. Uprzejmie prosimy zgłosić na nasz adres e-mailowy (apc@op.pl) swoje danie, które jest Waszą specjalnością. W ten sposób skoordynujemy całe wielkanocne menu.

Oczywiście rozumiemy, że nie wszyscy mają czas na przygotowywanie wielkanocnych przysmaków, więc każdy inny wkład i pomoc w zorganizowanie spotkania są mile widziane. Prosimy o potwierdzenie swojego udziału do dnia 25.03.2010. 

Zapraszamy także w imieniu księdza Mirosława na polską Mszę Świętą, w Niedzielę Palmową o godzinie 18:00 w Kościele w El Fraile, podczas której odbędzie się tradycyjne poświęcenie pokarmów.

Z góry dziękujemy za pomoc i cieszymy się, na kolejne nasze spotkanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz