środa, 5 sierpnia 2009

Spotkanie Wielkanocne

Organizujemy tradycyjne Spotkanie Wielkanocne w dniu 5 kwietnia 2009 roku, niedziela, o godzinie 13.30, w miejscu piknikowym w La Camella. Chcielibyśmy bardzo spotkać się z Wami wszystkimi w przeddzień Świąt Wielkanocnych i tradycyjnie podzielić się świątecznym jajkiem.

Każdy z nas przygotuje jakiś tradycyjny polski wielkanocny przysmak. Aby się nie powtarzać, uprzejmie prosimy zgłosić na e-mail stowarzyszenia ( apc@op.pl ) swoje danie, które jest Waszą specjalnością. W ten sposób skoordynujemy całe menu.

Oczywiście rozumiemy, że nie wszyscy mają czas na robienie wielkanocnych przysmaków, więc każdy inny wkład i pomoc w zorganizowanie spotkania są mile widziane. Prosimy o potwierdzenie swojego udziału do dnia 04.04.2009. Z góry dziękujemy za pomoc i cieszymy się na kolejne wspólne spotkanie. 

Dojazd do miejsca piknikowego: z autostrady południowej zjechać do miejscowości Arona. Tą drogą kontynuować jazdę aż do miejscowości La Camella. Tam, na pierwszym rondzie skręcić w lewo (kierunek Arona, Vilaflor, Parque Nacional). Około 100 metrów dalej po prawej stronie, zaraz przy drodze, jest już miejsce piknikowe. Mijając je, jest zjazd w prawo (niewielka niebieska tabliczka Camino Melera), gdzie można zaparkować auto. Najlepiej jechać wolno od ronda, żeby tuż za miejscem piknikowym nie przegapić zjazdu i wejść łagodnie w zakręt. Ta boczna droga (Camino Melera) leży pod ostrym kątem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz